HUKUKİ ŞARTLAR VE GİZLİLİK

Çeşme Marina web sitesini kullanımınız, nasıl faaliyet gösterdiği ve verdiği hizmetler ile ilgili olarak web sitesinde verilen bilgilerle birlikte yorumlanması gereken bu hüküm ve koşullara tabidir.

 

TÜM SORULARINIZ İÇİN BİZE ULAŞIN 

Web sitemiz ile ilgili sorunlarınız veya görüşleriniz için lütfen Bize Ulaşın.

 

ÖNEMLİ YASAL UYARI

BU WEB SİTESİ, ÇEŞME MARİNA TARAFINDAN “OLDUĞU GİBİ” SAĞLANMAKTADIR. İÇERİĞİN EKSİKSİZLİĞİ VEYA DOĞRULUĞU DÂHİL OLMAK ÜZERE BU SİTE VEYA İÇERİĞİ İLE İLGİLİ AÇIK VEYA ZIMNİ HİÇBİR GARANTİ VEYA BEYANDA BULUNULMAMAKTADIR (KANUN GEREĞİ VEYA SAİR SURETTE BU GİBİ GARANTİ VEYA BEYANLARIN ORTAYA ÇIKMASI DURUMUNDA, KANUNUN İZİN VERDİĞİ AZAMİ ÖLÇÜDE BUNLAR DA REDDEDİLMEKTEDİR).

 

ÇEŞME MARİNA, BU WEB SİTESİNDE VERİLEN VEYA ATIFTA BULUNULAN BİLGİ VEYA MATERYALLERİN KOPYALANMASI VEYA KULLANIMI İLE İLGİLİ OLARAK VEYA SAİR SURETTE BU WEB SİTESİNİN KULLANIMINDAN DOĞABİLECEK (BU WEB SİTESİNDE BELİRTİLEN YATLAR İLE İLGİLİ BİLGİLER DÂHİL OLMAK ANCAK BUNLARLA SINIRLI OLMAMAK ÜZERE) TELAFİ EDİCİ, DOĞRUDAN VEYA DOLAYLI ZARARLAR, VERİ, GELİR VEYA KAR KAYBI, MAL ZARAR VEYA ZİYANI DÂHİL ANCAK BUNLARLA SINIRLI OLMAMAK ÜZERE ZARAR, ZİYAN VEYA MASRAFLAR YA DA ÜÇÜNCÜ TARAFLARCA BULUNULACAK HAK TALEPLERİ KONUSUNDA SORUMLU OLMAYACAKTIR.

 

Bu web sitesindeki hiçbir husus tavsiye niteliğinde olmayıp, bilgilerin iletimi, indirilmesi veya gönderilmesi akdi ilişki teşkil etmez. Bu web sitesindeki marinalar, bağlama yerleri, destinasyonlar, seyahat planları veya diğer hususlar ile ilgili fiyatlar ve bunların mevcudiyeti ile bilgiler, yalnızca kılavuz mahiyetinde verilmekte olup, önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir.

ÇEŞME MARİNA, bu web sitesine bağlantı veren veya alan harici web sitelerinin içeriği konusunda sorumlu değildir.

 

SİTENİN KULLANIMI

ÇEŞME MARİNA, dilediği zaman ve önceden uyarıda bulunmaksızın web sitesini kapatma hakkını saklı tutmaktadır. ÇEŞME MARİNA, geçici veya kalıcı olsun her türlü kapatma konusunda web sitesi kullanıcılarını önceden bilgilendirmeye çalışacaktır.

 

BU WEB SİTESİNE VERİLEN BAĞLANTILAR

ÇEŞME MARİNA, kendi takdirine bağlı olarak başka bir internet sitesinden veya eşdeğer oluşumdan bu web sitesindeki materyal veya bilgilere bağlantı verilmesine izin vermeme hakkını saklı tutmaktadır. Buna halel gelmeksizin, bu web sitesindeki materyal veya bilgilere verilecek bağlantılar yanıltıcı veya aldatıcı olmamalı ve ÇEŞME MARİNA’yı bağlantı yeri olarak belirtmelidir.

 

TELİF HAKKI VE İLGİLİ HAKLAR

Bu web sitesindeki tüm içerik, tasarım, metin, grafik, yazılım derlemeleri ve kaynak kodlarının telif hakkı ÇEŞME MARİNA ve/veya içerik sağlayıcılarına aittir.

Yalnızca kişisel kullanım amaçlı olması haricinde herhangi bir şekilde bu web sitesinin içeriği kısmen veya tamamen kopyalanamaz, yeniden kopyalanamaz ve üçüncü taraflarla paylaşılamaz. Kişisel kullanım için yeniden kopyalama izni, materyalin veya herhangi bir bölümünün, basılı, elektronik veya başka bir şekildeki herhangi bir eser veya yayında kullanılmasına olanak tanımaz. ÇEŞME MARİNA’nın önceden yazılı izni olmadan web sitesinin başka şekilde kullanımı kesinlikle yasaktır.

Ticari markalar; ÇEŞME MARİNA tarafından lisanslı olarak kullanılan tescilli markalar olup, sahibinin önceden yazılı izni olmadan kopyalanamaz. Bu web sitesinde belirtilen diğer kuruluş ve şirket adları, belirtilen şekilde ilgili sahiplerinin ticari markaları olabilir.

 

ANLAŞMAZLIKLAR

Siz ve ÇEŞME MARİNA, bu web sitesini kullanımınızdan doğan anlaşmazlıkların Türk hukukuna ve Türk mahkemelerinin münhasır olmayan yargı yetkisine tabi olacağını kabul etmektedir.

 

DEĞİŞİKLİKLER

ÇEŞME MARİNA, önceden haber vermeksizin bu web sitesi hüküm ve koşullarında değişiklik veya tadilat yapma hakkını saklı tutmaktadır.