Hakkımızda

Çeşme Marina

Çeşme Marina Türkiye’nin önde gelen yatırım firmalarından biri olan IC İbrahim Çeçen Holding ve marinacılık sektöründe köklü bir geçmişe sahip olan Camper & Nicholsons Marinas International ortaklığıyla kurulmuştur.

Çeşme Marina olarak Türkiye Denizcilik Sektörüne katkı sağlıyor ve hizmetlerde bulunuyoruz… Denizcilerimiz ve tekne sahiplerimizi bir araya getiren bu portal sayfamız sayesinde, sektör içinde hizmet veren ve hizmet almak isteyen herkesi buluşturmayı hedefliyoruz.

Camper & Nicholsons marinaları dünyanın en güzel ve eşsiz lokasyonlarında yer almaktadır. Şirket, 1782 yılında yat üretimi yapmaya başlamış ve asırları aşan tecrübesiyle yat yapımının Rolls-Royce’u haline gelmiştir. Bu nedenle, yat bakım ve onarım hizmetleri ile müşteri ilişkileri kalitesi konusunda da çok iddialıdır. Camper & Nicholsons 40 yılı aşkın bir süredir marina ve liman gelişimi konusunda uzmanlaşmasının yanı sıra tekne bağlama ve yat market konusunda da çok gelişmiştir. Hız motorlarından süper yatlara kadar tüm yat sahiplerinin, marinalarımızı kendi evleri gibi hissetmeleri gurur vericidir.

1969 yılında temelleri atılan ve bugün bir Holding çatısı altında faaliyetlerini sürdürmeye devam eden, IC İbrahim Çeçen Yatırım Holding A.Ş. (IC Holding) faaliyetlerini temelde İnşaat, Enerji Üretimi ve Dağıtımı, Turizm, Sanayi, Altyapı sektörlerinde sürdürmektedir. Yaptığı işlerde her zaman kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan IC Holding, bu politikasından ödün vermeden ve standartlarını koruyarak çalışmalarına devam etmekte ve sürdürülebilir büyüme odaklı bir strateji ile ilerlemektedir. ISO 9001:2000 sertifikasyonuyla IC Holding, yapacağı her türlü geliştirmedeki kaliteyi garanti eder.

İş veya Personel Ara
 • 123,012 Eklenen İlan
 • 123,022 Aktif Özgeçmiş
 • 123,042 Eşleşen Pozisyon

Site Özellikleri

İstediğin çalışanı veya kariyeri bulman için yardımcı olacağız.

 • 1

  Kullanıcı Dostu

  Her cihazdan kolayca erişim sağlayabileceğin, kullanıcı dostu tasarım.

 • 2

  Easy Customization

  Etiam lobortis egestas orci vitaa laort ed at nunc nec mas pretiuem lao.

 • 3

  Modern Design

  Etiam lobortis egestas orci vitaa laort ed at nunc nec mas pretiuem lao rtl.

 • 4

  Quick Support

  Etiam lobortis egestas orci vitaa laort ed at nunc nec mas pretiuem lao.

 • 5

  Permanent Staffing

  Etiam lobortis egestas orci vitaa laort ed at nunc nec mas pretiuem lao.

 • 6

  Payroll Management

  Etiam lobortis egestas orci vitaa laort ed at nunc nec mas pretiuem lao.

Çeşme Marina Ekibi

Türkiye'nin en çok ödül alan marinası Çeşme Marina'dan denizcilik sektörü için kariyer ve hizmet bulma platformu.

Can Akaltan Genel Müdür
Toker Gürer Ticari ve İdari İşler Müdürü
Emre Erezel Finans Müdürü
Tekin Yanmaz
Ad Soyad Operasyon Müdürü
Bige Aydınoğlu Pr